Ücretsiz Mobil Uygulama Yapmak

Basit ve kodbilgisine gerek duymadan ücretsiz mobil uygulama geliştirmek ve yayınlamak için siztemimize kayıt olmanız yeterlidir. Siteme kayıt olduktan sonra ekrana gelen yönetim panelinizden dilediğiniz özellikleri seçerek bireysel veya işletmenize ücretsiz ait bir mobil uyglama sahibi olabilirsiniz.
Ücretsiz deneme sürümümüz 14 gün bayunca geçerlidir. Dilerseniz uygulama içerisinde bizim AdMob reklamlarımızı yayınlayarak Google Playda uygulamanızın ücretsiz bir şekilde yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.
Ücretsiz ve reklam içeren uygulamalarda anlık bildirim, uygulama içi mesaj ve e-posta vb. bazı özellikleri kullanılamaz.
Ücretsiz mobil uygulama yapmak ve bir ücretsiz mobil uygulama sahibi olmak için hesabınızı aktif hale getirdikten sonra uygulamanızı geliştirip bizlere canlı destek veya mail yoluyla bunu bildirmeniz gerekir.
Tarafımıza bildirilen uygulamaların içerikleri kontrol edlip onaylandıktan sonra sizelere apk üretilip gönderilecektir. Gönderilen APK bir Google hesabı altında Google Playda rahatça yayınlayabilirsiniz.
Google Play’da uygulama yayınlarken teknik destek alabilir ve hertürlü sorunda bizlere dönüş sağlayabilirsiniz.

 

 
Onlie Mobil Uygulama Yapmanın en basit yolu