Neden Okullar için Mobil Uygulama?

Kurumsal Kimlik


Anaokulu mobil uygulama ile okulunuza ait kurumsal bir uygulama sahibi olabilir, uygulama dizayn ve içeriğini kendi kurumsal kimliğinize göre dizayn edebilirsiniz.
Özel sayfalar, html içerikler ve klasör özelliği ile dilediğiniz gibi bir kurumsal içerik oluşturmanız mümkündür.
Yaptığınız mobil uygulama okulunuz ismi ve logosu ile mobil uygulama mağazalarında(App Store ve Google Play) yayınlancaktır.

Anlık Bildirim


Mobil uygulamanız ile dilediğiniz zaman velilerinize veya ögrencilerinize anlık bildirim gönderebilirsiniz.
Tüm haber, duyuru, etkinliklerinizi ve aylık bültenlerinizi velilerinize anında ulaştırırsınız
Kişiye özel anlık bildirim özelliği ile dilediğiniz veliye veya velilere özel bildirim gönderebilirsiniz.
Mobil uygulamanız ile gönderdiğiniz anlık bildirimler için özel görseller belirleyebilirsiniz.
Anlık bildirimlerinizi mobil uygulamanızda herhangi bir içeriğe yönlendirebilir, velilerinizin gelen bildirime tıklamları durumunda belirlediğini içeriğe ulaşmalarını sağlayabilirsiniz.
Anlık bildirimlerinizi ileriki bir tarih için planlayabilir, belirlediğiniz tarih ve saatte velilerinize ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Etkinlik Takvimleri


Etkinlik takvimi ile mobil uygulamanız içinde genel ve özel etkinlik takvimleri hazırlayabilirsiniz. Yayınladığınız etkinlikler tarih sırasına gore mobil uygulamanızda yayınlanacaktır.
Etkinlik takvimi için 3 farklı yöntem kullanabilirsiniz: Birincisi varsa Facebook sayfanız burada yayınladığınız etkinlikleri uygulamanıza entegre edebilirsiniz. İkincisi Google takvim içerisindeki etkinliklerinizi aynı şekilde uygulamaya aktarabilirsiniz. Son olarak dilerseniz özel etkinlik takvimleri oluşturabilirsiniz.

Randevu Rezervasyon Sistemi


Randevu ve rezervasyon sistemimiz ile anaokulu mobil uygulama içerisinde velilerinizin yönetimden, psikolog veya sınıf öğretmeninden dilediğiniz tarih aralıklarınında randevu almasını sağlayabilirsiniz.
Bu modül sayesinde velileriniz sizin belirlediğiniz saat ve tarih aralığında randevularını alabilir, aldıkları randevu zamanı yaklaştığında sistem tarafından otomatik olarak hatırlatma bildirimi almaktadırlar.
Randevu ve rezervasyon modülümüz ile her bir öğretmen ve branş öğretmeni için ayrı ayrı randevu takvimleri oluşturabilir, tüm randevularınızı panelinizden kontrol edebilirsiniz. alınan randevuyu düzenleyebilir veya iptal edebilirsiniz.

Kullanıcı İzinleri


Hazırladığınız mobil uygulamanızı tamamen veya belirli kısımlarını velileriniz dışındaki kullanıcılara kapatabilirsiniz. Örneğin veli portalı adı altında aylık yemek listenizi, bültenlerinizi, fotograflarınızı ve duyurularınızı sadece velilerinizin üyelik sistemi ile görmesini sağlayabilirsiniz.
Dilediğiniz kullanıcı veya veliyi mobil uygulama panelinden kontrol edebilir, silebilir veya düzenlemesini yapabilirsiniz. Örneğin, okulunuzdan ayrılan ögrenci velisini aynı zamanda uygulamaya erişimini de kısıtlayabilirsiniz.
Üyelik sistemi ile okulunuzun gizliliği ve yaptığınız etkinlikler doğabilecek oluşsuz durumlardan etkilenmeyecektir.

Resim Galerileri ve Videolar


Kurumunuza ait mobil uygulama özel albüm ve video galerileri oluşturmanıza olanak sağlar. Facebook, Picasa, İnstagram ve Flicker hesaplarınızla entegre edebilir, veya özel fotograf albümleri oluşturabilirsiniz. Ayrıca Youtube ve Vimeo hesaplarınızı uygulama ile entegre ederek tüm video kanal ve listelerinizi uygulama içerisinde yayınlayabilirsiniz.
Oluşturduğunuz albümleri mobil uygulamanız içerisinde özel veya genel olarak ayarlayabilir, üyelik sistemi ile fotoğraf albümlerinizi ve videolarınızı sadece velilerinizin görmesiniz sağlayabilirsiniz.

Sosyal Medya Entegrasyonu


Anaokulu mobil uygulama ile okulunuza ait facebook kurumsal sayfasınızı, instagram fotograf albümünüzü, Twitter kurumsal haber duvarınızı, Youtube kanal ve oynatma listenizi, Vimeo kanal ve oynatma listenizi, Flicker albümlerinizi ayrıca ek olarak Facebook fotograf albümlerinizi mobil uygulamanıza entegre edebilirsiniz. Bu sayede tüm sosyal medya hesaplarınıza mobil uygulama kullanıcılarınız ve velileriniz tek bir yerden ulaşma imkanına sahip olur.
Google Play veya App Store da yayınladığınız mobil uygulamanız içerisinde herhangi bir sayfayı dilediğiniz şekilde siz veya kullanıcılarınız sosyal medya veya diğer paylaşım platformlarında yayınlayabilirler.

Anketler


Anaokulu mobil uygulama içerisinde kullanacagınız anket modülümüz ile velileriniz birbirinden farklı konular hakkında anketler düzenleyebilir, anket sonuçlarınızı kotrol panelinizden detajlı bir şekilde görebilirsiniz.
Hazırladığınız anketleri genel veya sadece velilerine özel olarak ayarlayabilirsiniz. Bu şekilde hem uygulamanızı indirip okulunuzu inceleyen kullanıcıların katılımı sağlayabilir, aynı zamanda sadece veli görüşlerine başvurabilirsiniz.

Eğitim Planları ve İçerikler


Anaokulu mobil uygulama ile kurumunuza ait aylık veya yıllık ders planlarını yayınlayabilirsiniz.
Uygulama içerisinde dilediğiniz kadar kategori ve alt kategori oluşturarak her sınıf veya bölüm için ayrı ayrı alanlar oluşturabilirsiniz. Örneğin bir sınıfınız için belirlediğiniz alt klasör içinde aylık bülten, yemek listesi, gelişim raporları, psikolog yazıları, iletişim formu, ilaç takip oluşturabilirsiniz.
Oluşturduğunuz eğitim planlarını ister pdf ister jpg isterseniz bir word sayfası gibi düzenleyebilirsiniz. Örneğin, aylık bültenlerinizi fotograf görselleri, videolar ve slaytlarla zenginleştirebilirsiniz.

Veli-Öğretmen İletişim Defteri


Anaokulu mobil uygulama ile okul-veli iletişimini güçlendirin. Mobil uygulamanız ile her bir ögrenci için ayrı ayrı olarak belirleyeceğiniz formlar ile günlük olarak sadece saniyeler içinde ögrenci hakkında velisiniz bilgilendirin.
İletişim defterleri formlarını herbir öğretmen kendi sınıfı için gönderebilir. İletişim defteri hazırlanırken bölüm ve içerikler sizin dilediğiniz şekilde özelleştirilebilir.
Veli iletişim defteri ile gönderilen formlar sizin belirlediğiniz bir mail veya velinin kendi mail adresine gönderilecektir.

Ön Başvuru-Kayıt Formları


Ön kayıt ve başvuru formları ile mobil uygulamanızı indiren ve okulunuz hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişiler karar vermeleri durumunda mobil uygulama içerisinde sizlere ön kayıt için başvurabilir.
Mobil uygulamanızda yayınladığınız bir erken kayıt kampanyası için kişiler veya mevcut velileriniz bu formları doldurarak sizlere ulaşabilirler.
Ön kayıt ve başvuru formlarını bazı durumlarda sadece velilerinize özel olarakta hazırlayabilirsiniz. Örnegin planladığınız bir etkinlik için katılımda bulunacak velilerinizi tespit etmek için etkili bir yöntemdir.

Gerçek Zamanlı Güncelleme ve Sürekli Destek


Mobil Uygulamanızı bir kez Google Play ve AppStore da yayınladıktan sonra, uygulama içerisinde yaptığınız tüm değişiklikler anlık olarak kullanıcılarınıza ulaşır.
Mobil uygulamız içerisinde panelimizde mevcut olan tüm özellikleri dilediğiniz zaman aktif edebilir veya pasif hale getirebilirsiniz.
Mobil uygulamanızla ilgi her türlü güncelleme, teknik sorunlar ve dizayn için bizden yardım alabilirsiniz.Tüm bu işlemler için aylık ödeme dışında extra ödeme yapmazsınız.