Uygulama İçi E-Ticaret Sistemi

Bir e-ticaret websiteniz yok ve mobil uygulama ile müşterilerinize ürünlerinizimi satmak istiyorsunuz?
Yapmanız gereken sadece mobil uygulama geliştirme panelimizde mevcut olan, ödeme ve sepet sistemi entegreli mcommerce özelligimizi kullanabilirsiniz.
Sanal mağaza özelli ile dilediğiniz kadar  mağaza ve işletmenize ait şube belirleyebilirsiniz. Herbir şube ve mağaza için ayrı ayrı siparişler alabilir, dilediğiniz kadar ürün ve kategori, görsel, açıklama ekleyebilirsiniz.
E-ticaret modülümüz ile tüm siparişlerinizi panelden takip edebilir, gelen siparişleri mail adresinize veya  mail ile bağlantılı bir yazıcınıza aktarabilirsiniz.
KDV oranlarını her bir ürün çeşidine göre mobil uygulamanız içerinde  ayrı ayrı belirleyebilirsiniz.
Sanal Mağaza dizaynınızı kendi kurumsal kimliğiniz doğrultusunda dizayn edebilir, tüm görsellerinizi ekleyebilirsiniz.
Müşterilerinizden alınan siparişler için birden fazla adres tanımı girmelerini sağlayabilirsiniz.
Alınan siparişlerin  KDV dahil bir adet sipariş fişinin müşteri mailine ulaşmasını sağlayabilirsiniz.
Kişiye özel anlık bildirim özelliği ile müşterinize sipariş durumu hakkında  bilgi verebilirsiniz.

WooCommerce Entegrasyonu

Wordpress Woo Commerce bir e-ticaret siteniz mi var? Milyonlarca uygulamaya sahip mobil uygulama marketlerinde(AppStore ve Google Play)  ürünlerinizi pazarlamak ve  mobil uygulama ile satışlarınızı arttırmak istermisiniz?
Mobil Uygulama Merkezi-MobilM çoklu mobil uygulama geliştirme(ios ve android) platformu ile  basit ve sadece birkaç adımda  sitenizin mobil uygulamasını oluşturabilirsiniz.
Mobil uygulamanız ile tüm woo commerce e-ticaret sisteminizi, ödeme sistemleri dahil mobil uygulamanıza entegre edebilirsiniz.
E-ticaret modülü dışında panelimizde mevcut olan diğer özellikleride firma veya ürün satışlarınızı arttırmak, kurumsal kimlik oluşturmak için kullanabilirsiniz.
Anlık bildirim, uygulama içi mesaj, kişiye özel bildirim, posta kutusu özellikleri ile mobil uygulama kullanıcı veya müşterilerinize anında ulaşın. Tüm haber, duyuru ve kampanyalarınızı ulaştırın.
Tüm bu özelliklere düşük maliyet ve zamandan tasarruf ederek sahip olabilirsiniz.