Basit Mobil Uygulama Yapmak

Mobil Uygulama Merkezi yönetim paneli ile size sunduğu basit arayüzü ve onlarca içerik ve özellik sayesinde mobil uygulama yapmak ve mobil uygulama geliştirmek gayet basit ve hızlıdır.

Öncelikli olarak htttp://apps.mobiluygulamamerkezi.com/ adresinden siteme kayıt olduktan sonra hesabınızı aktifleştirmeniz gerekmektedir. Hesabınız aktifleştirildikten sonra açılan mobil uygulama yapma paneli ve arayüzü ile dilediğiniz temayı seçebilir veya kendiniz bir tema tasarlayabilirsiniz.
Tema seçimini ve anasayda ikon düzenini seçtiktin sonra mobil uygulamanız için renklere karar verebilirsiniz.
Renkler sekmesinde mobil uygulamanız için begendiginiz icon, bar, arkaplan, yazı rengi, yourm, haber vb. renkleri özelleştirebilirsiniz.

Tema ve renk seçiminden sonra özellikler kısmından yapmak istediğiniz mobil uygulama için ihtiyacınız doğrultusunda modül ekleyebilirsiniz.
Bir uygulama için dilediğiniz sayıda aynı modülden ekleyebilirsiniz. Özellikler bölümünden seçim yaptıktan sonra mobil uygulamanız için gerekli olan ana ekran görüntüsü ve icon seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerden sonra yapmanız gereken sadece uygulama bilgilerini doldurup, mobil uygulamayı yayınlamak. Mobil uygulamanızı yayına hazırlama ve yayınlama aşamalarında teknik ekibimizden yazdım alabilirsiniz.
Google Play ve AppStore da yayınlamanız için gerekli olan tüm detaylar sizlere teknik ekimiz tarafından aktarılacaktır.

Basit ve hızlı mobil uygulama sahibi olmak için gerekli olan tema, renk, özellikler, yayınlama konularında daha detaylı bilgiler sitemizde mevcuttur.

Kolay Mobil Uygulama Nasıl YapılırKolay Mobil Uygulama Nasıl Yapılır