İşletmeler İçin Mobil Uygulama: Zaman Harcamaya Değermi?

İşletmeler İçin Mobil Uygulama: Zaman Harcamaya Değermi? Mobil uygulama sahibi olmanın sadece büyük markalar için bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorsanız, yanılıyorsunuz. Mobil uygulamalar hemen hemen her işinin, hatta çok küçük bir işletmenin dahi ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Mobil uygulama marketlerinin sadece büyük firmaların tekelinde olduğunu ve onlara hizmet ettiğini düşünmeyin. Onlar için nelerin gerekli ve çalışabilir olduğunu not edin; bunun yanında kendi işletmeniz için potensiyel olan alanları ve eksiklikleri de not edin. İşletmeniz için uygulama geliştirmeye yatırım yapmadan önce, uygulamanın şunları gerçekleştirdiğinden emin olun:

İlgi çekici ve mobil uygulama kullanıcılara keyifli bir deneyim sağlıyor
Kullanılabilirlik açısından sezgisel
Teknik olarak güvenilir
Markanız üzerinde ilgi uyandıran bir izlenim sunması
Mobil uygulama kullanıcıları ile işletmeniz arasındaki bağları artırma
Mobil uygulama kullanıcıların günlük rutinlerine değer katma

Eğer, yukarıdaki hedeflere ulaşmak için net bir vizyona sahipseniz sonraki adımda mobil uygulamanız içerisinde olması gereken özelliklere karar verebilirsiniz.. Örneğin sosyal medya ve paylaşım özelliği, indirim kuponları ve sadakat programları, promosyonlar, QR code tarayıcılar vb özellikler.

İşletmeler İçin Mobil Uygulama: Zaman Harcamaya Değermi?

Bir sonraki adım, deneyimli bir uygulama geliştirme şirketi ile bağlantıya geçmeniz gerekir. Bu noktada hem yukarıdaki özellikleri barındıran bir uygulama sahibi olmak hem de bütceniz açısından ilk adımda maliyeti düşük olması önemlidir.  MobilM- Mobil Uygulama Merkezi çoklu mobil uygulama geliştirme sitesi, işletmelere ve mobil uygulama fikirlerini haya geçirmeye karar veren geliştiriciler için çok düşük bütcelerle mobil uygulama yapma fırsatı sunmaktadır. Bedava mobil uygulama yapma fırsatı sunmasının yanında  ayda 5 dolardan başlayan fiyatlarla işletmelere ve mobil uygulama geliştiricilerine hizmet vermektedir.