Sürücü Kursu Mobil

Sürücü Kursu Mobil Uygulama ile sürücü adayları kurs yönetimi arasında etkileşim daha pratik ve hızlı hale gelecektir. Günümüz teknololojisi sayesinde mobil cihazlar hayatın bir parçası haline gelmiş bulunmaktadır. Sizde işletmeniz için gerekli olan iletişim yolllarından biri olan mobil uygulama sayesinde rakipleriniz karşısında bir adım önde olursunuz.


Mobil Uygulama Sahibi Olmanın Basit Yolu
Mobil Uygulama Merkezi sayesinde geliştirilen ve kod bilgisi gerekmeden oluşturulabilen mobil uygulama sayesinde Sürücü Kursu olarak sizlerde bir mobil uygulama sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece platformumuza üye olup paneldeki özelliklerden işletmeniz için gerekli olanları aktif hale getirip etkinleştirmenizdir.


Bir Sürücü Kursu Mobil Uygulama İçin Gerekenler
a) Bildirim:Bu özellik sayesinde sürücü kursları kursiyerlerine diledikleri zaman mesaj gönderebilirler. Bu bildirimler diğer uygulamalarda oldugu gibi kullanılan mobil cihazın ana ekranında belirecektir. Sürücü kursları dilerse uygulamayı indiren herkese veya sadece kayıtlı üyelerden seçtiklerine bu bildirimleri gönderebilirler.


b) Online Dersler:Dersleri işletme ister sadece HTML kod özelliğini kullanarak yada ÖZEL sayfa özelliği ile yayınlayabilir. Derslere resim, video, link vb. özellikler ekleyerek içeriğini zenginleştirebilir.


c)Padlock:Bu özellik sayesinde sürücü kursları diledikleri üyeler için özel alanlar oluşturabilirler. Bu sayede görünmesini istemedikleri uygulama içeiklerini dışarıya kapatabilirler.


d)Mesaj Kutusu:Mesaj Kutusu özelliği sayesinde sürücü kursları diledikleri kursiyere veya üyeye uygulama içirisinde mail göndererek , kursiyer yada üye uygulamaya girdiğinde uyarı şeklinde ekranına düşer. Kursiyerler veya üyeler bu maillere cevap yazabilir.


c) Uygulama İçi Mesaj:Bu özellik ile sürücü kursları hazırladıkları online derslere, haber içeriklerine, duyurulara vb. etkinliklere kursiyer veya üyeler uygulamaya giriş yaptığında yönlendirilmesini sağlayabilir.


d) Online Kayıt:Bu özellik sayesinde sürücü kursları ögrenci kayıtlarını kendi oluşturdukları formlar aracılığıyla yapabilirler.


e) Resim Galerisi:Sürücü Kursları dilerse intagram, picasa veya özel albüm özelliklerini kullanarak mobil uygulama içerisinde resim galerisi oluşturabilirler.


f) Facebook:Facebook özelliği ile mobil uygulamanız içerisinde okulunuzun sayfasını entegre edebilir ve kursiyerlerinizin paylaşımlarınıza ulaşmasını sayğalayabilirsiniz.


g) Ajanda:Bu özellik sayesinde sürücü kursları ileri bir tarihte yapmayı planladıkları etkinlik, faaliyet ve ya sınav tarihleri hakkında bir takvim oluşturabilirler. Planladıkları tarih öncesi hatırlatma için dilerlerse uygulama içi mesajı veya bildirimi hatırlatma için kullanarak Ajanda sayfasına kursiyerlerini yönlendirebilirler.


i) Youtube-Vimeo:Youtube-Vimeo özelliği sayesinde sürücü kursları mobil uygulamaları içinde kendilerine ait kanal veya oynatma listelerini yayınlayabilir.


Daha fazla içerik ve özellik için uygulamamızı test ediniz….


Mobil Uygulamanın Sürücü Kursları İçin Faydaları
Extradan sms ücreti ödemenize gerek kalmaz.
Kursiyerleriniz tek tek tüm sayfaları ziyaret etmeleri gerekmez. (facebook, youtube, vimeo, instagram, picasa, mail) Hepsi tek bir program altında birlerşir.
Ödemeleri günü gelmeden bildirim yada mesaj ile kursiyerlerinize iletebilirsiniz. Mail Kutularına posta bırakabilirsiniz.
Rakipleriniz karşısında aylık düşük bir bütçe ile bir adım önde olursunuz.


Mobil Uygulamayı Kendim Yapabilirmiyim?
Evet. Mobil uygulamanızı apps.mobiluygulamamerkezi.com adresinden kayıt olarak 14 gunluk deneme sürümünden faydalanarak oluşturmaya başlayabilirsiniz. Bu süre zarfında hem platformun kullanımını ögrenir hem de mobil uygulama oluşturma konusunda deneyim kazanırsınız. Mobil uygulamayı oluşturuken herhangi bir kod bilginiz olmasına gerek yoktur.
Mobil Uygulamanızı dilerseniz 1 kereye mahsuz olmak üzere ücretsiz olarak biz geliştiriyoruz. Sizler sadece ihtiyacımız olan okulunuz resim, icon ve logoları bize temin ediyorsunuz. obil uygulamnızın bizim tarafımızdan oluşlturulması için hizmetin satın alınması gerekmektedir.


Mobil Uygulamamı Nasıl Yayınlarım
Mobil uygulamanızı kendi hesabınız aldında Google Play ve Apple Store da yayınlayabilirsiniz. Bunun için Apple ve Google için servis ücretleri ödemeniz gerekmektedir. Mobil uygulamanızı talep etmeniz halinde bizler kendi hesabımız altında yayınlıyoruz. Yapmanız gereken uygulamanızı oluşturduktan sonra bizleri bilgilendirmenizdir.


Mobil Uygulama Ne Kadar Sürede Yayınlanır
Android cihazlar için Google Play de yayınlanması 1-2 gün iOs cihazlar için Apple Store yayınlanması 5-10 gün sürmektedir.