Mobil Uygulma Merkezi-MobilM, kod bilgisi gerektirmeden siteyi ziyaret eden, mobil uygulama yapmak isteyen kullanıcı ve geliştiriciler için web tabanlı bir yazılımdır. Mobil uygulama kullanıcıları veya geliştiriciler belirli modulleri ve gorselleri kullanarak sadece 3-5 adımda kendilerine özel veya işletmeleri için mobil uygulama hazırlayabilirler.

Mobil Uygulama Merkezi, mobil uygulama geliştircileri için sadece aracılık hizmeti yapmatadır. Kullanıcılar, üyelik durumlarına göre, oluşturdukları uygulama kodları indirebilir, dizayn ve yayınlama konusunda yardım talebinde bulunabilir. Kullanıcıların oluşturdukları mobil uygulamaların “mülkiyet” hakları üzerinde hiçbir talepte bulunmayız. Kullanıcı veya mobil geliştiriciler, üyelik koşullarını sağladıkları sürece uygulamalarını platform üzerinde barındırırlar.

Evet. Bedava mobil uygulama yapabilirsiniz. Mobil Uygulama Merkezi mobil uygulama geliştirme sistemi üzerinden kayıt olmak ve mobil uygulama yapmak tamamen ücretsizdir. 14 gün ücretsiz deneme süremiz mevcuttur.

14 günlük geliştirme ve test aşamasından sonra mobil uygulamanızı yayınlamak için Ödeme Paketlerimiz içinden ihtiyacınıza göre seçim yaparak, mobil uygulamanızı yayınlayabilirsiniz

Evet. Mobil uygulama ile para kazanmak mümkündür. Geliştirdiğiniz mobil uygulamanıza AdMob reklamı ekleyerek para kazanmaya başlayabilirsiniz. Mobil uygulama ile para kazanmak, yaptıgınız uygulamanın indirme oranı, kullanıcı etkileşimi ve reklam tıklaması ile orantılıdır.

Hayır. Mobil uygulama yapma platformu üzerinden gerçekleştirilen hiçbir uygulamada MobilM firmasına ait herhangi bir reklam SDK’sı bulunmaz. Her kullanıcı kendi reklam kimliğini kendisi belirler.

İlk Mobil uygulamanızı yapmak için  mobil uygulama geliştirme sistemine kayıt olmalı ve “yeni uygulama oluştur” butonuna tıklamanız yeterlidir. Mobil uygulama tema, şablon, renk ve özellik için gerekli bilgileri Destek Merkezi makalelerine göz atarak kolayca edinebilirsiniz.

Mobil Uygulama Merkezi uygulama oluşturma sitesi platformu ile yaptığınız uygulamalar hem iOS(iPhone,iPad) hemde Android cihazlarda, en son cihazları ve sürümleri desteklemektedir.

MobilM mobil uygulama yapma ve yayınlama platformu ile geliştirilen uygulamalar web tabanlı Dogal Uygulamalardır. Yüklenen cihazlarda, ihtiyaç duyulan yetkileri sorunsuz bir şekilde kullanır. Xcode ve Android Studio‘da sorunsuz olarak derlenip marketlerde yayınlanabilir.

Yaptığınız mobil uygulamayı, Mobilm Test Aracı ile deneme süreci boyunca test edebilirsiniz. MobilM test aracımız hem iOS hemde Android marketlerde mevcuttur. Test aracımıza, mobil uygulama yapma ve yayınlama platformunda kullandığınız kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmanız gerekmektedir.

Hayır. Mobil Uygulama Merkezi-MobilM çoklu mobil uygulama geliştirme sitesi ile mobil uygulama yapmak ve yayınlamak için herhangi bir uygulama indirmenize gerek yoktur.

Evet. Mobil Uygulama Merkezi Teknik Ekibinden talep etmeniz durumunda mobil uygulamanızı sizin yerinize biz dizayn ediyoruz. Özel mobil uygulama talep ve dizaynı için uygulamanın içerğine göre bir ücret talep edilmektedir. Detaylı bilgi için teknik ekibimizle canlı destek veya mail yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Canlı Destek Bölümü yogun oldugunda veya çevrimdışı oldugunda her türlü soru ve önerilerinizi destek@mobiluygulamamerkezi.com adresinden bizlere ulaştırabilirsiniz.  Gönderdiğiniz yardım ve öneri mailleri kısa süre içerisinde cevaplanır ve size kısa süre içerisinde dönüş yapılır.

Platform aracılığıyla geliştirdiğiniz mobil uygulamalar Google Play en fazla 1 gün  AppStore da en fazla 1 hafta içerisinde yayınlanır.

Mobil uygulamanız, uygulama marketlerinde(Google Play ve AppStore) yayınlandıktan sonra içeriği dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz. Yaptıgınız değişiklikler anlık olarak kullanıcılarınıza yansımaktadır.

Sadece uygulama ana ikon, açılış arkaplan görseli ve ana ekran ikon dizilimi değişimlerinde yeniden güncelleme gönderilir. Ayrıca platform arkaplanında yapılan bir değişiklik uygulama güncellenmesini gerektiriyor veya yeni bir cihaz iznine ihtiyaç duyuyorsa  kullanıcılarımıza bunu iletiriz.

Hayır yaşamaz. Mevcut mobil uygulama sürümünüz marketlerde yeni sürüm onaylanana kadar yayında kalacaktır. Yeni sürüm onay aşamasından sonra  kullanıcılara güncelleme bildirimi ulaşır marketler tarafından. Kullanıcılar cihazlarında oto guncelleme açık ise hiçbirşey yapmalarına gerek yoktur. Oto güncellemesi aktif olmayan kullanıcılarınız anlık bildirim yoluyla bilgilendirebilirsiniz.

Uygulamanızı oluşturup MobilM test aracı ile test ettikten ve son halinden emin olduktan sonra destek ekimizle irtibata geçerek apk talep edebilirsiniz. Mobil uygulamanız için apk talebi oncesi seçtiğiniz ödeme paketini aktif etmeniz gerekir. Apk talebi sonrasında en geç 5 dakika içerisinde mail adresinize apk linki gönderilir. Bu link sabittir, her yeni apk oluşturma sonrasında aynı linki kullanabilirsiniz.

Apple Geliştirici hesabını https://developer.apple.com/programs/ios hesabından aktif edebilirsiniz. Bunun için senelik 99 dolarlık bir ödeme yapmanız gerekmektedir.

Google Play Geliştirici hesabını https://play.google.com/apps/publish/signup tıklayarak alabilirsiniz.  Google Play Geliştirici hesabı için bir defaya mahsuz 25 Dolar ödeme yapmanız gerekmektedir.

AppStore mobil uygulama yayınlama kosunda bilgi için Buradan makalemize göz atabilirsiniz. Dilerseniz uygulama yayın aşamasında deknik ekibimizden yardım talep edebilirsiniz.

Mobil uygulama yaparken Ödeme Paketlerimiz dışında herhangi bir extra ödeme yapılmaz. Sadece özel uygulama ve dizayn talepleri için extra ödeme talep edilir.

Uygulama yaparken  http://destek.mobiluygulamamerkezi.com adresine göz atabilirsiniz. Ayrıca Canlı Destek bölümünden de bizlere ulaşabilirsiniz.

Mobil uygulama aboneliğinizi iptal etmek ve uygulamanızı yayından kaldırmak istiyorsanız info@mobiluygulamamerkezi.com adresine bunu belirten bir mail atmanız gerekmektedir. Mail sonrası teknik destek ekibimiz sizlere donuş yapacak ve teyit alacaktır.