Ödeme

Neredeyse bitti ! Abone olduktan sonra, uygulama AppStore ve Google Play'den yayınlanabilir.

Fatura adresi


Ödeme seçenekleri


Size en uygun aboneliği seçin:

Eko Paket Sadece Android Uygulama içindir. Uygulama içinde birçok özellikten yararlanabilirsiniz. WooCommerce Entegrasyonu, Uygulama İçi Mesaj, e-Posta, Fan Duvarı ve E-Ticaret özellikleri için bir üst pakete(Premium) geçmeniz gerekmektedir.

Eko Paket Sadece Android Uygulama içindir. Yıllık Ödeme Planı ile %20 lik bir kazanç sağlayınız..Uygulama içinde birçok özellikten yararlanabilirsiniz. WooCommerce Entegrasyonu, Uygulama İçi Mesaj e-Posta, Fan Duvarı ve E-Ticaret özellikleri için bir üst pakete(Premium) geçmeniz gerekmektedir.

Eko Paket Sadece Android Uygulama içindir. 2 Yıllık Ödeme Planı ile %30 luk bir kazanç sağlayınız.WooCommerce Entegrasyonu, Uygulama İçi Mesaj, e-Posta, Fan Duvarı ve E-Ticaret özellikleri için bir üst pakete(Premium) geçmeniz gerekmektedir.

Premium Paket 1 Adet Android ve IOS Uygulama içindir. Premium Paket sayesinde uygulama içinde birçok özellikten yararlanabilirsiniz. Uygulama Kaynak Kodu ve Çoklu Rol Yönetimi, Taxi, Opencart, Gelişmiş Randevu, Sohbet, Özel Domain için Platin pakete geçmeniz gerekmektedir.

Premium Paket 1 Adet Android ve IOS Uygulama içindir. Premium Paket Yıllık Ödeme Planı ile %20 lik bir kazanç sağlayınız. Premium Paket sayesinde uygulama içinde birçok özellikten yararlanabilirsiniz. Uygulama Kaynak Kodu ve Çoklu Rol Yönetimi, Taxi, Opencart, Gelişmiş Randevu, Sohbet, Özel Domain için Platin pakete geçmeniz gerekmektedir. Talep etmeniz durumunda ios uygulamanız kendi hesabımızda yayınlanır. Senelik 100$ kazanç sağlamış olursunuz.

Premium Paket 1 Adet Android ve IOS Uygulama içindir. Premium Paket 2 Yıllık Ödeme Planı ile %30 luk bir kazanç sağlayınız. Premium Paket sayesinde uygulama içinde birçok özellikten yararlanabilirsiniz. Uygulama Kaynak Kodu ve Çoklu Rol Yönetimi, Taxi, Opencart, Gelişmiş Randevu, Sohbet, Özel Domain için Platin pakete geçmeniz gerekmektedir.

Platin Paket 2 Adet Android ve IOS Uygulama içindir. Platin Paket ile uygulama içinde tüm özelliklerden sınırsız faydalanabilir.

Platin Paket 2 Adet Android ve IOS Uygulama içindir. Platin Paket (Yıllık) ödeme ile %20 kazanç sağlarsınız. Platin Paket ile uygulama içinde tüm özelliklerden sınırsız faydalanabilir, talep etmeniz durumunda ios uygulamanız kendi hesabımızda yayınlanır. Senelik 100$ kazanç sağlamış olursunuz. Senelik ödemelerde uygulama tasarım hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Bayi Paket Sınırsız Adet Android ve IOS Uygulama içindir. Bayi Paket ile uygulama içinde tüm özelliklerden sınırsız faydalanabilir. Bayi Paket ile uygulama tasarım hizmeti ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Sipariş detayları

Toplam

Alt toplam
Vergi
KDV (18 %)
Total Tax
Toplam

Ödeme Şeklinizi seçiniz

  

Onay

UP